Nano Lakk & Veljed 250ml + 250ml komplekt

54.90 

Nanotehnoloogial põhinev laki- ja veljekaitse ei lase veel ja õlisegustel vedelikel pinnale enam kinnituda. Lisatoimena annab vahend sinu sõidukile ka tugevama läikeaste. Nano laki ja veljekaitse mõjul ei kleepu mustus pinnale ning võid edaspidi vihmasaju üle rõõmustada – see hoiab sõiduki puhtana. Hilisemal pesul piisab veest ja pehmest pesuvahendist, mis pikendab Nanokaitse eluiga kuni 30%.

Laos

Tootekood: A-002-52 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Mis muudab pinnakaitseaine nii efektiivseks?

Vaha auto kapotilPutukad ja lindude väljaheited on nuhtluseks kõigile autoomanikele. NANO laki ja veljekaitsega töödeldud pinnad on edaspidi nende eest aga hästi kaitstud, sest vahend ei lase mustusel kleepuda. Tõhus toime saavutatakse tänu sellele, et toode tekitab vett ja õliseid vedelikke hülgava efekti.

Juba töödeldud pindadelt on mustust väga kerge eemaldada. Kusjuures edukale puhtuse hoidmisele aitab kaasa isegi tavaline vihmasadu. Kuid kaitsevahendiga töödeldud sõidukit saab muretult pesta ka pesulas. Seejuures käsitsipesul piisab vaid veest ja pehmest pesuvahendist.

Lisatoimena annab vahend sinu sõidukile ka tugevama läikeaste. Samuti säästad kuni 80% aega, mis varasemalt kulus pesemisele ja hooldusele.

Kus pinnakaitseainet kasutada?

  • Sõidukid – kõik lakitud pinnad uutel ja kasutatud autodel, klassikalistel autodel (rariteet) ja valuvelgedel.

Kui kaua vahendi toime kestab?

Vahendi püsivus sõltub kasutuse intensiivsusest, kuid üldiselt jääb see 1 aasta juurde. Maksimaalse kaitse tagab toote õige pealekandmine. Loe kindlasti selle kasutusjuhendit!

Komplekt sisaldab:

  • 250ml pinnakaitsevahendit
  • 250ml alkoholipõhist eelpuhastusvahendit
  • 1 Nanoprofi mikrokiudlappi
  • 5 lappi vahendi pealekandmiseks
  • 5 lappi poleerimiseks