Kodukoristus

Kodukoristus on mõeldud kliendile, kes hindab puhtust ja korda, ent kelle vaba aeg on piiratud.

Kodukoristus on viis seada elus prioriteedid paika – tavapärase koristusele kulunud aja saab klient kasutada muul viisil, kasvõi perega lõbusasti aega veetes. Kodukoristaja pühib eluruumidest tolmu, puhastab tolmuimejaga, peseb põrandad ning puhastab ka tualett- ja pesuruumid.

Saad kingituseks PUHAST AEGA

Tulevikuks aega ei säästa, seda tuleb kasutada kohe – täna. Lapsed kasvavad, vanemad lahkuvad ja sõbrad kaugenevad kiiremini kui oskame oodata. Kingi kodu koristamisest vabanenud tunnid oma lähedastele, sõpradele ja kindlasti ka iseendale.

Oled ise PUHANUM ja RÕÕMSAM

Suvel läbiviidud küsitlusest selgus, et puhas kodu meeldib sisuliselt kõigile, aga enamusel ei jätku kodu koristamiseks aega ning üpris vähesed naudivad pidevalt seda protsessi. Milleks siis tekitada endale lisastressi? Sa ei ole halvem inimene, ema, isa, laps või elukaaslane, kui Sa oma kodu ise ei korista ja teenuse tellid. Unejuttu lapsele pead Sa ise lugema, oma lähedaste ja sõprade jaoks pead Sa aega leidma, kuid Su kodu koristada võivad ka teised, need, kes on selle ala profid.

HOIAD KOKKU koristustarvete pealt

Kes meist poleks ostnud endale mõttetuid moppe ja lappe, käsnu ja harju. Nüüd pole neid enam vaja, sest koristaja tuleb oma tarvikutega ning vajadusel soovitab ka vahekoristuseks sulle mõistlikke tarbeid. Kas Sa teadsid näiteks, et õige nõudepesuhari peab vastu 3-4 aastat, maksab ca 4-5 € ning teda võib vabalt pesta nõudepesumasinas?

Hinnapäringu esitamine:    AknapesuFassaadipuhastusKodukoristusVannitoa puhastus ja nanotamineDiivanite, vaipade ja pehmemööbli puhastusIgapäevahooldus koristusPõrandapindade süvapuhastusKolimisjärgne koristusPeojärgne koristamineSOS koristusabiSuurköökide puhastamineVaipkatte paigaldusKorteriühistute ja kortermajade haldusteenus