Diivanite, vaipade & pehmemööbli puhastus

Lisaks silmaga märgatavale mustusele koguneb pehme mööbli sisse hulgaliselt silmale nähtamatut orgaanilist (tolmulestad, lemmikloomade olemasolul parasiitide munad ja vastased jne) ning anorgaanilist mustust. Igapäevase koristuse käigus saadakse kogu sellest mustusest kätte vaid väikene osa.

Allergikud peaksid tekstiilkangaga kaetud pehme mööbli keskel elades seda teenust kasutama vähemalt kaks korda aastas, teistele piisab diivani ja enda tervise ning puhtuse hoidmiseks üldjuhul ka kord aastas pehme mööbli põhjalikumast puhastamisest.

Kasutame pehme mööbli puhastamisel orgaanilist ja allergeeni vaba probiootilist puhastustehnoloogiat, mis tagab loodussõbraliku töökeskkonna ning esmaklassilise kauakestava puhtuse.

Kasutatavad puhastusvahendid

Professionaalsed probiootilised ökopuhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad. Teostatud mööbli süvapesu korral puhastame mööbli katte ning spetsiaalse imuriga imeme pehme mööbli seest välja ka suure hulga orgaanilist ning anorgaanilist mustust.

Tuleme ise kohale

Tekstiilkangaga mööbli süvapesu toimub kliendi juures kodus. Kõik tööks ja põranda kaitseks vajalikud materjalid, puhastusvahendid ja – seadmed võtame ise kaasa. Kuigi pehme mööbli puhastamise käigus uhutakse diivanist läbi mitmeid liitreid vett, jääb puhastatud pind protsessi lõpus vaid kergelt niiske. Siiski peaks laskma pehmel mööblil pärast süvapuhastust vähemalt 6-8 tundi kuivada enne kui hakkad seda uuesti kasutama.  Tehtud tööd

  Enne Pärast
  Enne Pärast
  Enne Pärast
  Enne Pärast

  Videod