Diivanite, vaipade & pehmemööbli puhastus

Lisaks silmaga märgatavale mustusele koguneb pehme mööbli sisse hulgaliselt silmale nähtamatut orgaanilist (tolmulestad, lemmikloomade olemasolul parasiitide munad ja vastased jne) ning anorgaanilist mustust. Igapäevase koristuse käigus saadakse kogu sellest mustusest kätte vaid väikene osa.

Allergikud peaksid tekstiilkangaga kaetud pehme mööbli keskel elades seda teenust kasutama vähemalt kaks korda aastas, teistele piisab
diivani ja enda tervise ning puhtuse hoidmiseks üldjuhul ka kord aastas pehme mööbli põhjalikumast puhastamisest.

Terve Puhastus pakub kõige tervise- ja keskkonnasõbralikumat puhastust Sinu vaipadele ja pehmele mööblile. Oma töös kasutame vaid probiootilisi ja keemiavabasid tooteid, mis on äärmiselt efektiivsed, tungides vaiba pooridesse ja eemaldades sealt kõik halvad lõhnad, tolmulestad ja parasiidid ehk teisisõnu puhastades selle täielikult. Meie vaibapesula asub Tallinnas, Kadaka tee 72a.

Soovi korral pakume kullerteenust. Toimetame vaibad Sinu kodust puhastusse ja toome need puhtana tagasi

Hinnakiri

10-15 / m²
 • Kasutame ökoloogilisi ja keskkonnale ohutuid puhastusvahendeid
 • Transport Tallinna piires 15 €, lähiümbruses kokkuleppel  AknapesuFassaadipuhastusKodukoristusVannitoa puhastus ja nanotamineDiivanite, vaipade ja pehmemööbli puhastusIgapäevahooldus koristusPõrandapindade süvapuhastusKolimisjärgne koristusPeojärgne koristamineSOS koristusabiSuurköökide puhastamineVaipkatte paigaldusKorteriühistute ja kortermajade haldusteenus

  Kasutatavad puhastusvahendid

  Professionaalsed probiootilised ökopuhastusvahendid on keskkonnale ohutud ja bioloogiliselt lagunevad. Teostatud mööbli süvapesu korral puhastame mööbli katte ning spetsiaalse imuriga imeme pehme mööbli seest välja ka suure hulga orgaanilist ning anorgaanilist mustust.

  Tuleme ise kohale

  Tekstiilkangaga mööbli süvapesu toimub kliendi juures kodus. Kõik tööks ja põranda kaitseks vajalikud materjalid, puhastusvahendid ja – seadmed võtame ise kaasa. Kuigi pehme mööbli puhastamise käigus uhutakse diivanist läbi mitmeid liitreid vett, jääb puhastatud pind protsessi lõpus vaid kergelt niiske. Siiski peaks laskma pehmel mööblil pärast süvapuhastust vähemalt 6-8 tundi kuivada enne kui hakkad seda uuesti kasutama.

  Tehtud tööd

  Enne Pärast
  Enne Pärast
  Enne Pärast
  Enne Pärast

  Videod